ARKET

Cash Office Responsible (PL)

ARKET Warsaw
Kandydaci nie są już akceptowani

Opis oferty pracy

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Cash Office Responsible do naszego sklepu otwieranego w Warszawie, która jest zmotywowana i podekscytowana dołączeniem do naszej rozwijającej się marki, której podstawą jest jakość i doświadczenie klienta.

Jako Cash Office Responsible będziesz odpowiedzialny za zarządzanie kasą w sklepie. Będziesz odgrywać ważną rolę w szkoleniu i informowaniu personelu sklepu o rutynowych działaniach, a także analizowaniu wskaźników KPI, sprzedaży i kosztów oraz dostarczaniu danych analitycznych zespołowi zarządzającemu sklepem. W razie potrzeby będziesz działać jako doradca ds. sprzedaży i zapewniać doskonałą obsługę klienta.

Kluczowe obowiązki:

  • Ukończenie i zapewnienie wszystkich procedur kasowych i bezpieczeństwa dotyczących obsługi pieniędzy.
  • Wykonywanie wszystkich obliczeń i raportów godzinowych/płacowych.
  • Proaktywne zapobieganie błędom administracyjnym i stratom gotówki oraz codzienne monitorowanie stanu gotówki i prawidłowe zgłaszanie błędów.

Kwalifikacje

  • Jako Cash Office Responsible posiadasz umiejętność przeglądania, planowania, organizowania i ustalania priorytetów swojej pracy.
  • Lubisz tworzyć strukturę. Liczby i analiza danych sprzedażowych stają się dla Ciebie naturalne.
  • Potrafisz odpowiedzieć na wiele pytań dotyczących procedur administracyjnych i informatycznych, zachowując przy tym spokój i koncentrację.
  • Motywuje Cię szkolenie innych i dzielenie się wiedzą, a Twoim celem jest zainspirowanie wszystkich do stworzenia wydajnego biura kasowego.
  • Preferowane są umiejętności analityczne oraz doświadczenie w obsłudze klienta.
  • Znajomość języka angielskiego będzie atutem.

W ARKET wierzymy, że sukces jest wspólnym wysiłkiem i zawsze staramy się ulepszać naszą działalność razem jako zespół.

Dodatkowe informacje

Jest to stanowisko pełnoetatowe, oferujące 40 godzin tygodniowo, rozpoczynające się w czerwcu 2024 roku.

Aplikuj, wysyłając swoje CV jak najszybciej, ale nie później niż 1 maja. Ze względu na zasady dotyczące danych osobowych akceptujemy wyłącznie aplikacje za pośrednictwem naszej strony kariery.

Globalne korzyści

Wszystkim naszym pracownikom w Grupie H&M oferujemy atrakcyjne benefity i szerokie możliwości rozwoju na całym świecie. Wszyscy nasi pracownicy otrzymują pracowniczą kartę rabatową, z której można korzystać we wszystkich sklepach i sklepach internetowych Grupy H&M. Marki objęte zniżką to H&M (w tym Beauty i Move), COS, Weekday, Monki, H&M HOME, & Other Stories, ARKET, Afound. Oprócz naszej zniżki pracowniczej, wszyscy nasi pracownicy są objęci naszym Programem Motywacyjnym H&M - HIP. Więcej informacji na temat programu motywacyjnego H&M można znaleźć here.

Dodatkowo oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Program szkoleń wstępnych i rozwojowych,
  • Możliwości kariery i rozwoju
  • 25% zniżki na zakupy w sklepach grupy H&M dla Ciebie i jednej bliskiej Ci osoby,
  • 3.600 zł w ciągu roku do wykorzystania na uniform pracowniczy
  • Okazjonalne kupony i bonusy w ciągu roku,
  • Bonusy za polecenie nowych pracowników,
  • Doplatę do karnetów sportowych,
  • Doplatę do ubezpieczenia na życie i prywatnej opieki medycznej

Oprcz naszych globalnych korzyści, wszystkie nasze lokalne rynki oferują różne konkurencyjne dodatki i korzyści. Należy pamiętać, że mogą się one różnić w zależności od rodzaju zatrudnienia i kraju.

Integracja i różnorodność

ARKET jest częścią Grupy H&M. W Grupie H&M jesteśmy zdeterminowani, aby tworzyć i utrzymywać integracyjne, zróżnicowane i sprawiedliwe miejsca pracy w całej naszej organizacji. Nasze zespoły powinny składać się z różnych osób, które dzielą się i łączą swoją wiedzę, doświadczenie i pomysły. Posiadanie zróżnicowanej siły roboczej ma pozytywny wpływ na to, jak radzimy sobie z wyzwaniami, na to, co postrzegamy jako możliwe i na to, jak odnosimy się do naszych współpracowników i klientów na całym świecie. Dlatego też w naszym procesie rekrutacji bierzemy pod uwagę wszystkie wymiary różnorodności.

Dążymy do sprawiedliwego i równego procesu, dlatego uprzejmie prosimy o niezałączanie listów motywacyjnych do aplikacji, ponieważ często zawierają one informacje, które mogą łatwo wywołać niezamierzone uprzedzenia.

Opis firmy

ARKET to nowoczesny market ze skandynawską duszą, oferujący połączenie mody, artykułów gospodarstwa domowego i kawiarni, przy jednoczesnym zachowaniu jakości, zrównoważonego rozwoju i przejrzystości w centrum naszej działalności. Misją ARKET jest demokratyzacja jakości poprzez szeroko dostępne, dobrze wykonane, trwałe produkty, zaprojektowane tak, aby były używane i kochane przez długi czas. Dowiedz się więcej o ARKET tutaj.
  • Poziom w hierarchii

    Nie dotyczy
  • Forma zatrudnienia

    Pełny etat
  • Funkcja

    Obsługa klienta
  • Branże

    Handel detaliczny

Polecenia 2-krotnie zwiększają Twoje szanse na rozmowę kwalifikacyjną w ARKET!

Zobacz, kogo znasz

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach Specjalista ds. biurowych pracy w Warsaw.

Zaloguj się, aby utworzyć alert o ofertach pracy